АвторизаціяWe have 3 guests online

Magic Wand Demo

Magic Wand - програма, створена капітаном команди ШКОДНИКИ Антоном Блажко aka StE@LtH.

Формування бази даних здійснювалося також і Віктором Брунцем aka 14all&all41.

Можливості програми досить широкі і є надзвичайно корисними в процесі розгадування завдань.

Програма Magic Wand - використовується для пошуку у базі даних вулиць, слів, словників, з використанням ряду фільтрів, які дають можливість знаходити найбільш точні варіанти, що відповідають конкретному запиту.

Короткий опис можливостей програми:

Доступ до програми обмежений та можливий лише за наявності логіну та паролю.

В головному вікні програми є 5 закладок-розділів:

- вулиці;

- села;

- алфавіти;

- словники;

- довідники;

 

Вулиці:

Даний розділ дозволяє здійснювати пошук вулиць міста. На даний час доступний пошук вулиць Львова, Донецька та Санкт-Петербургу.

Для пошуку вулиці необхідно ввести букви у поле "символи".

У разі введення букв разом - програма здійснює пошук вулиць, в назвах яких наявні вказана сукупність букв у заданому порядку підряд.

У разі введення букв через пробіл - програма здійснює пошук вулиць, в назвах яких містяться вказані букви без дотримання будь-якого порядку (метод анаграм).

Допускається введення одночасно частини букв разом, а частини через пробіл.

Для отримання точніших результатів та пришвидшення пошуку, у програмі наявні додаткові фільтри:

- "сохранять порядок символов" - дозволяє вводити букви через пробіл, але із збереженням їхнього порядку у слові;

- "фиксировать первую букву" - у разі використання даного символу перша введена у поле буква буде вважатися першою буквою назви, яку треба знайти. У разі введення кількох букв підряд ці букви вважаються першими буквами з необхідної назви;

- "фиксировать последнюю букву" - фільтр, аналогічний попередньому. Однак за його допомогою відбувається фіксації останньої або кількох останніх букв з назви;

- "номер дома" - даний фільтр дозволяє окрім пошуку по буквах додатково відбирати вулиці, які мають відповідний номер будинку, введений у поле;

- "количество букв" - фільтр, який вказує мінімальну кількість букв, з яких має складатися вулиця, яку шукають. Форма "равно введеному" вказує на те, що вулиця повинна мати саме ту кількість букв, яка введена у попереднє поле;

Села:

Дозволяє здійснювати пошук населених пунктів Львівської області за принципом, аналогічним для вулиць міста, за винятком фільтрів пошуку номерів будинків та кількості букв у назві.

Алфавіти:

У даному розділі програма дозволяє вводити номер букви і відразу видається результат - буква алфавіту з відповідним порядковим номером. На даний час доступний пошук букв українського алфавіту (з буквою "ґ" та без), російського та англійського. Результати видаються програмою одночасно по усіх мовах.

Словники:

Даний розділ використовується для допомоги у розгадуванні завдань, формат відповіді яких передбачає введення слова на одній з мов.

У базі даних словників знаходиться понад 100 000 слів української, російської та англійської мови.

Пошук відбувається за принципом, аналогічним до пошуку вулиць та населених пунктів з можливістю застосування аналогічних фільтрів.

 

Довідники:

У розділі довідники знаходиться корисна інформація. На даний час розділ перебуває на стадії формування та містить у собі Таблицю Мендєлєєва.

Найближчим часом даний розділ буде наповнено, а також планується додати окремий розділ "азбука морзе".

 

На даний час, існує дві версії програми: версія для Windows, яка використовується польовими гравцями та web-версія, яка використовується командним центром команди ШКОДНИКИ.

Планується також найближчим часом створити демо-версію програми з обмеженими функціями, для надання можливості ознайомлення з принципом її роботи.

 

 

 

Попередня гра

Опитування

Чи готові Ви платити за програмне забезпечення, яке допомагає у розвязанні завдань на квесті?